X reaguje tak, jakby Noni Madueke był właścicielem Wolverhampton jako miasta i klubu piłkarskiego

26 Sierpień 2024 2370
Share Tweet

Życie piłkarza Premier League może być skomplikowane. W przypadku Noni Madueke, miał on dość efektownych 24 godzin.

Po przyjeździe do Wolverhampton przed wyjazdowym meczem Chelsea w niedzielę, skrzydłowy zabrał głos na Instagramie, aby wyrazić swój niepokój z powodu przebywania w tym mieście.

Problem polegał na tym, że miał zamieścić tę wiadomość na innym, prawdopodobnie prywatnym, koncie.

🚨😭 Noni Madueke na Instagramie. #CFC

Więc wszystkie oczy były zwrócone na Madueke, gdy mecz rozpoczął się o godzinie 14. Od jego pierwszego dotknięcia piłki Madueke był wygwizdywany przez niezadowolonych mieszkańców.

Madueke dostaje mocne gwizdy od fanów Wolves.

Madueke ma dzisiaj kłopoty. Gwizdy cały dzień, będzie dla niego ciężko

Wiedziałem, że Wilki będą wygwizdywać Madueke'a 😂

Ale, zgodnie z wielkim Michałem Jordanem, Madueke potraktował to osobiście.

Chelsea zdobyła prowadzenie w ciągu dwóch minut za sprawą Nicolasa Jacksona, zanim szybko została zrównana przez Matheusa Cunha. Kolejne bramki w pierwszej połowie, najpierw Cole'a Palmera, a następnie Jorgena Stranda Larsena, sprawiły, że drużyny szły na przerwę wyrównane.

A potem na scenę weszła Madueke.

Madueke jak tylko usłyszał te gwizdy

LOOOOOOOL Madueke powinien zostawić to na IG i konsekwentnie działać!

Nie jednego, nie dwóch, a trzy bramki. Pierwszy hat trick w karierze Madueke'a przyszedł, gdy Chelsea zwyciężyła 6-2.

Noni Madueke naprawdę dał karnawał Wilkom po swoich komentarzach o Wolverhampton. O rany. 🥶😅

Tak, Madueke naprawdę nie znosi Wolverhampton 😂😂

Madueke naprawdę powiedział to, co powiedział, a potem strzelił hat tricka. Naprawdę nie można tego wymyślić. 😂😂

Madueke stworzył rywalizację z niczego, płaczę shshdhshd

Zaczyna polubić to miejsce. #CFC | #WOLCHE

Niezwykle, wszystkie trzy bramki Madueke'a zostały przygotowane przez tego samego zawodnika. I oczywiście ten zawodnik to Palmer.

Cole Palmer i Noni Madueke, naprawdę zmienili moje życie

Palmer i Madueke przeciwko Wilkom

🏆 Młody Zawodnik Roku PFA.🅰️ Hat trick asyst. ⚽️ Strzelanie drugiego gola dla Chelsea. Co za tydzień ma Cole Palmer. pic.twitter.com/Hz7CjACOTm

Joao Felix zamknął wynik w swoim drugim debiucie dla Chelsea, dając Niebieskim podniesienie po męczącym tygodniu, spędzonym na odpieraniu krytyki dotyczącej ich planów transferowych.

Dodanie Joao Felixa do tej ataki.

JOAO FELIX POWRÓT Z WIELKIM HUKEM

Więc, ryzykując przesadę... czy Chelsea wróciła?

JOAOO FELIXXXXX WOOOAAHHH TAM SPŁYWAJĄ MI ŁZY PO TWARZY CHELSEA FC NAPRAWDĘ WKROCZYŁA W POWROTNE DYNIE

Cole Palmer centralnie i Noni Madueke w drużynie. Chelsea zdobywa bramkę za bramką. Jesteśmy z powrotem 😍💙

vibes są z powrotem w klubie piłkarskim Chelsea

Era Enzo Marescy właśnie się rozpoczęła, przynajmniej.

Enzo Maresca piłkarzem... 😮‍💨

Bardzo fair play dla Marescy'ego i personelu podczas przerwy. To, co zostało powiedziane, zadziałało - i to w stopniu, o jakim się nie śniło. Naprawdę miażdżące 20 minut od Chelsea w tej drugiej połowie